Merhaba!

Blografi’nin bu ilk yazısı. Blogumuzun açılışını temsil eden bu ilk yazıda hepimizin farklı duygularla bu anın tadını çıkardığını belirtmek isterim.
Uzun bir yolculuğa başladık ve umuyoruz ki bu yolculuğumuz muazzam paylaşımlara ve şahane bir gelişmeye tanıklık edecektir.

Dünya ile paralel bir şekilde, ülkemizde de blogculuk sektörü önemli gelişmeler katedmektedir. Bu gelişme süreci ile birlikte bir takım teknik ve stratejik planlamalar ve ihtiyaçlar hasıl olmaktadır.

Her talep gören sektörde olduğu gibi blogculuk sektöründe de ön plana çıkabilmek için bir takım teknik, strateji ve yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır.
Bu bağlamda blografi.net ülkemizin blogculuk sektöründe bu tarz ihtiyaç duyulan kaliteli içeriği sağlamak için bir ilk olarak yola çıkmıştır.

Çeşitli kategorilerde sağlayacağı içerik ile, blografi.net ülkemizdeki bu bilgi ve içerik açığını kapatmak için yola çıkmıştır.

Şimdiden, blografi.net’i yer imlerinize ekleyin ve takipte kalın!

Sonraki Bloglamanın ve Blogculuğun Tarihi

Yazar

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 83 Gönderi

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Beğenebileceğiniz diğer gönderiler

Sosyal Medya 9 Yorum

En Popüler Sosyal Medya Siteleri

Sosyal medya siteleri Türkiye’de ve Dünya’da online ortamda en fazla ziyaretçi kitlesine sahip sitelerdir. Sosyal medya günümüzün en önemli iletişim, paylaşım ve reklam aracı haline gelmekle birlikte neredeyse her evden

Sosyal Medya 0 Yorum

Sosyal Medya Kullanırken Bunlara Dikkat

Günümüzde kişiler, şirketler ve çalışanlar için son derece önemli mecralardan birisi sosyal medyadır. Özellikle de mobil ağlardan sosyal medya sitelerine bağlanmanın geliştiği günümüzde insanlar her anını ya da yaşadıklarını sosyal

Sosyal Medya 3 Yorum

Facebook’ta Etkili Pazarlama İçin İstatistiksel Yol Haritası

Dijital pazarlamanın en önemli bacaklarından birisinin sosyal medya olduğu tartışmasız bir gerçek. Sosyal medya’da ise Facebook’un önemi göz ardı edilemez. Peki ama bir dijital pazarlamacı olarak Facebook nasıl daha etkili

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmadı

İlk siz olabilirsiniz! Bu iletiye yorum yap...

Yanıtla!