Blografi Style & Gradient Paketi ve Kullanımı

Photoshop çalışmaları ile ilgili olan kişilere büyük kolaylık sağlayacak yeni bir video anlatımı çektim. Dileyen arkadaşlar videoyu izleyip kullanımı hakkında bilgi alabilir. Paketi indirmek için videonun altındaki butona tıklayabilirsiniz. Grafik & Tasarımının ve özellikle de Photoshop kullanımının içerik oluştururken, bu içeriğin tasarım ve görsel boyutuna zenginlik katmak için büyük öneme haiz olduğunu belirtelim. Photoshop başta olmak üzere Grafik & Tasarım konularında kilit sorunlarınızı çözecek paylaşımlarda bulunmayı sürdüreceğiz.

download

Önceki Clickbank Ürünleri İçin Adwords Kullanılabilir mi?
Sonraki Google Hakkınızda Ne Biliyor?

Yazar

İsmail Bayraktar
İsmail Bayraktar 12 Gönderi

Yazar Ismail Bayraktar 1998 Girne doğumlu, 2012 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve grafik & tasarım uzmanı. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sony Vegas programları ile sayısız çalışmalar yaptı.

Beğenebileceğiniz diğer gönderiler

Grafik & Tasarım 2 Yorum

Hangi İçerik Yönetim Sistemi?

İçerik yönetim Sistemlerinin piyasaya çıkışları yaklaşık olarak 2003-2004 yıllarında gerçekleşse de, bu sistemlerin popülerleşmesi 2009-2010 yıllarında başladı. Özellikle Google’ın internet arama motoru sektörünü tekeline geçirmesi üzerine tüm web çalışmaları Google

Grafik & Tasarım 6 Yorum

Tasarımda Renklerin Verdiği Duygular

Sitelerin tasarımında kullanılan renk ve tonlamaların insanlar üzerinde nasıl bir duygu ve his oluşturduğunu düşündünüz mü hiç? Renklerin oluşturduğu duygular çeşitli konseptte ki site tasarımlarının planlamasında çok önemli bir yer

Grafik & Tasarım 4 Yorum

Blogunuzun Tasarımı Yeterince İyi mi?

Blogunuza gelen ziyaretçilerinizin blogunuz da kalıp kalmayacakları yada ne kadar zaman geçireceklerinın en az içeriğiniz kadar önemli olduğunu biliyormuydunuz?  Sabah kahvenizi yudumlarken bir çoğumuz Google Analytics yada Yandex Metrica’yı açıp

5 Yorum

 1. Sevim
  Şubat 02, 10:12 Yanıtla
  Photoshop 'a meraklı olanlar ve Grafik & Tasarım konusunda kendisini geliştirmeye çalışanlar için güzel bir video olmuş. Ben de yeni başladım bakalım nasıl sürecek.
 2. Emin
  Şubat 03, 19:34 Yanıtla
  Gradient ile style paketleri aynı şey değilmi yoksa ben mi yanlış biliyorum? teşekkürler paylaşım için güzel vid.
  • İsmail Bayraktar
   Şubat 04, 21:50 Yanıtla
   Gradient daha çok renk geçişleri ile ilgilidir. Style ise photoshop'ta sağ tarafta bulunan katman panelinde bulunan katmanların üstüne çift tıklayıp veya sağ tık yapıp özellikler dediğinizde karşınıza çıkan gölgelendirme olsun katmanın dışına ışık vermek olsun bu gibi özellikler ise style olarak geçer aralarındaki fark budur.
 3. Servetix
  Şubat 04, 21:56 Yanıtla
  Paket güzele benziyor indirdim. Kurarken biraz zorlandım ama çözdüm :) photoshopa sardım bu ara videoların hepsini izlemeye çalışıyorum ama sizin ki kadar hiçbirşey bilmeyenin dahi anlayabileceği basit dille çekilen videolar çok az tşkler.

Yanıtla!