Bloglar ile Affiliate Marketing Nasıl Yapılır?

Global web’de son derece popüler olan Bloglar ile Affiliate Marketing stratejisi Türk blog ve siteler arasında yeterli popülerliğe sahip değil. Bunun bir kaç tane çok önemli sebebi bulunmak ile beraber bazı blog ve web sitelerinin bu konuda çalışmalar yapmaya başladığı ve belirli başarılar elde ettiklerini belirtmekte yarar var. Türkçe yayın yapan blogların bu pazzarda geri kalmalarının başlıca sebebi bilgi ve deneyim eksikliğidir. Açıkçası bu konuda yeterli bilgi sağlayan, inceleme ve yöntemler ile Türkçe blog sahiplerini bu sahaya hazırlayacak kaynakların bulunmayışı global pazarda çok büyük yer tutan Affiliate Marketing (satış ortaklığı) sistemini baltalamaktadır.

Bloglar ile affiliate marketing

Blografi’nin kuruluş gayelerinden en önemlisi internet yani dijital ortam pazarlaması hakkında siz Türkçe yayın yapan blog ve web sitelerine ihtiyaç duyulan kaliteli kaynakları sağlamak ve bu konuda blog sahiplerini bilinçlendirmektir. Bu doğrultuda çalışmalarımıza bir yenisini daha ekleyip Bloglar ile Affiliate Marketing e-kitapçığını hazırladık.

Bloglar ile Affiliate Marketing E-Kitapçığının İçeriğinde Neler Var?

Yaklaşık olarak 15 sayfadan oluşan bu e-kitapçığın içeriği genel olarak Affiliate Marketing sistemi ile blogları kullanarak kazanç elde etme tekniklerinden en can alıcı olanları detaylandırılarak anlatıldı. Bu konuda spesifik ve anlatım netliği sağlamaya çalıştık. Her düzeyde blog yazarı ve internet kullanıcısının uygulayabileceği pratiklikte temel bir kaç tekniği anlattık. Affiliate marketing modeli ile ilgili daha önce okuduğunuz veya araştırdığınız konular hakkında kafanızı karıştıran yanlış ve kompleks bilgileri netleştirip aydınlatmaya çalıştık.

bloglar ile affikliate marketing

Bloglar ile affiliate marketing

 

Bloglar ile Affiliate Marketing E-Kitapçığını indirmek için alttaki indirme linkine tıklayın.

blografidownload

 

Önceki Tasarımda Renklerin Verdiği Duygular
Sonraki Eski Yazılarınıza Hayat Verin

Yazar

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 83 Gönderi

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Beğenebileceğiniz diğer gönderiler

Dijital Pazarlama 3 Yorum

En İyi Pazarlama, İyi İçeriktir

Bu sözü daha önce yüzlerce yada binlerce kez duyduğunuza bahse girerim. Peki ama bu bir klişe ise neden bir çok içerik yazarı ve pazarlamacı başarısız? Klişe yada değil, birşeyleri bilmek

Dijital Pazarlama 2 Yorum

Blogunuz İçin İdeal Ürün Tanıtım Sayfası Hazırlama

Bir blog sayfanız varsa ve bu sayfa üzerinden ürün tanıtımı yapacaksanız ideal ürün tanıtım sayfası hazırlama konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Kaliteli bir sayfa, sayfanızın ziyaretçi sayısını çoğaltacak ve ürünün

Dijital Pazarlama 5 Yorum

Google Adsense Hesabı Nasıl Açılır?

Bir önceki yazımızda Google Adsense’in ne olduğunu ve belli başlı avantajlarından bahsetmiştik. Bu yazıda ise Google Adsense hesabının nasıl oluşturulacağını adım adım göstereceğiz. Şüphesiz ki günümüzde Adsense dışında Adsense’e alternatif

3 Yorum

  1. Esra
    Ocak 21, 00:00 Yanıtla
    Konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Kesinlikle yararlı bir yazı olmuş.
  2. Sema
    Ocak 31, 19:22 Yanıtla
    Merhaba, kitabı okudum ve çok beğendim. Rica etsem, "ilişkiler" konusunda birkaç niş önermeniz mümkün mü? Çok teşekkür ederim.

Yanıtla!