Age Of Empires Definitive Süprizi

Bir çok bilgisayar oyuncusuna göre gelmiş geçmiş en başarılı oyun olan Age Of Empires serisine yeni bir halka ekleniyor!

Age of empires definitive

Microsoft şirketi kendi dönemine damga vurmuş tarihi Age Of Empires serisine son olarak Age Of Empires Definitive oyununun ekleneceğini müjdeledi.

İlk olarak karşımıza 1997 yılında çıkan Age Of Empires oyununun 20. Yıl kutlaması minvalinde buluşacağımız Age Of Empires Definitive bir çok yenilik ve geliştirme ile karşımıza çıkacak. Eski yeni tüm oyuncuları heyecanlandıran ve sevindiren bu özel sürümde tanışacağımız başlıca yeniliklere bir göz atalım.

  • Age Of Empires Definitive 4K HD özellikli görsel yapısı ile oyun severler ile buluşacak. Oyunun tüm görsel alt yapısı en son teknoloji ile geliştirildi.

  • Oyuna yeni ve farklı zoom level (yakınlaştırma seviyeleri) eklendi.

  • Game play experience (oyunculuk deneyimi) önemli ölçüde geliştirildi.

  • Xbox için Multiplayer (çoklu oyuncu) desteği ile birlikte gelecek.

  • Müzik ve seslendirmeler yeniden tasarlanıp yapılandırıldı.

 

Önce ki sürümleri ile büyük ses getiren ve günümüzde hala popülerliğini koruyan bu efsanevi oyun serisi bu son sürümü ile birlikte büyük ses getireceğe benziyor.

Oyunun beta aşamasına katılıp mevcut halini deneyimlemek isteyenler;

Ageofempires.com adresinden oyunun beta sürümünü oynayabilecekler.

Önceki Etkili Dijital Pazarlama Yöntemleri
Sonraki Kurumlar İçin Blog Sahibi Olmanın Faydaları

Yazar

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 83 Gönderi

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Beğenebileceğiniz diğer gönderiler

Teknoloji 1Yorum

YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!

Ulaşımda En Pratik Yol O!  sloganı ile yola çıkan ve Uber’in karşılaştığı en güçlü rakip olan girişim YOLO için geri sayım başladı. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi gören

Teknoloji 1Yorum

2016 Yılının En çok Beğenilen Akıllı Telefonları

2016 yılının en çok tutulan ve beğenilen akıllı telefonları arasında ilk sırada Apple firmasının gözdesi iPhone 7 model telefonu yer alıyor. Bir çok konsepti yayınlanan telefonun konsept videolarının izleyici ve beğeni

Teknoloji 5 Yorum

Google Hakkınızda Ne Biliyor?

Google ve diğer Google servislerinin sizin hakkınızda herşeyi kaydettiğini biliyormuydunuz? Evet yanlış duymadınız, Google’da yapmış olduğunuz günlük aramalardan tutun, Youtube aramalarınıza ve reklam tercihlerinize kadar tüm davranışsal bilgileriniz Google tarafından

1 Yorum

Yanıtla!